Ústí nad Labem

V Ústí nad Labem je rozhodnuto

O přední příčky se spravedlivě rozdělil Vesec, Ústí nad Labem a Teplice.

V sobotu 22.4.2017 proběhl ve sportovní hale UJEPu poslední ze tří turnajů badmintonové Badhopman tour v oblasti Ústí nad Labem.

Pomyslný Fénix líně, ale přece povstal z popela, protože účast se z minulých 8 párů zvedla na krásných 15 a i soutěž o buchtu se vyhoupla z předchozího "nicu" na čtyři soutěžní kousky. Všechny byly výborné a taky krásné! Moc děkujeme!

Turnaj probíhal opět v klidné a přátelské atmosféře, volné chvíle si hráči vyplnili tlacháním u občerstvení či inhalováním škodlivých látek. Jediným mírně temným bodem se tak stal nápojový automat v hale, který se zčistajasna rozhodl brát, ale nedávat. Po uštědření několika kopanců byla přivolána odborná pomoc, která mu nakonec domluvila.

Žádná dramatická bitka o přední příčky se tentokrát nekonala, pořadí bylo pěkně souměrné, navíc se o první tři místa krásně podělily páry z Vesce, Ústí nad Labem a Teplic.

1. místo - Jana Hrnčířová, Michal Haršanyi

2. místo - Mája Hůdová, Břeťa Krček - jupíííííí :)

3. místo - Adéla Hrušková, Ondra Vaněk

nejlepší singlistka - Adéla Hrušková

nejlepší singlista - Michal Haršanyi

Nejvíc chutnala buchta od Lenky Fišerové.

Ústí tak ukončilo sérii tří turnajů Badhopman tour. Byly uděleny body za umístění v turnajích, nejlepší dva výsledky ze tří se sečetly a vznikl tak celkový žebříček mixových párů v této oblasti. 5 nejlepších má právo na postup do celorepublikového finále, které se bude konat 13.5.2017 ve Sportcentru Radonice u Prahy.

Z oblasti Ústí nad Labem postupují:

• Hrnčířová Jana, Haršanyi Michal
  • Hůdová Mája, Krček Břeťa
  • Fišerová Lenka, Sýkora Tomáš
  • Komárková Iveta, Bělohoubek Jirka
  • Vojtěchovská Jana, Krejčí Ondra

Děkuji všem, kteří k nám na turnaje jezdili a finalistům přeji hodně štěstí!

Mája :)

Konečné výsledky jsou k vidění zde

Pár fotek najdeš tady a tady.

Sleduj náš FB profil, kde se dozvíš nejvíc

Mája Hůdová 26. dubna 2017

O co jde

Seriál turnajů v badmintonu pro amatérské smíšené páry. Podrobnosti naleznete v pravidlech.