Finále

Bára Hekelová a Kuba Heidler - vítězný pár celé Badhopman tour.

Finále Badhopman tour se dohrálo, definitivní pořadí celé akce je známo.

V sobotu 13.5.2017 se kolem sedmé hodiny ranní rozdrnčely budíky v Ústí nad Labem, Teplicích, Liberci, Hradci Králové, Pardubicích, Praze a kdo ví, kde ještě. Z postelí vyskákali nejlepší badmintonisté a badmintonistky, které ČR zná, aby se vypravili na cestu do Prahy, kde je čekalo celorepublikové finále Badhopman tour.

V Českém Těšíně asi nedrnčelo nic, hráčům trvá cesta do Prahy kolem šesti hodin, takže se mně neznámým způsobem teleportovali do Prahy, každopádně prostě dorazili.

Na postup do finále z oblastních kol mělo právo celkem 20 párů z celé republiky. Protože ne všichni měli čas se zúčastnit, sešlo se na radonických kurtech celkem 16 párů včetně náhradníků.

Byli to ti nejlepší z nejlepších a čekali nás krásné zápasy.

Hrálo se obvyklým způsobem, tedy švýcarem na 8 kol. Protože bylo k dispozici 8 kurtů, turnaj měl spád a na zbytečné bloumání a chladnutí nebyl čas.

Sportcentrum Radonice nám poskytlo příjemné a přátelské prostředí. K dispozici bylo sezení venku, prostorná restaurace, pro hráče raut v ceně startovného a možnost zakoupit na místě badmintonové oblečení a vybavení od FZ Forza.

FZ Forza byla také naším hlavním sponzorem, který třem vítězným párům daroval poukázky na nákup zboží v celkové hodnotě 5 500,- Kč. Moc si toho vážíme a děkujeme, vítěze to určitě potěšilo a hned na místě si vybrali oblečení a botky, ve kterých budou určitě jen zářit :).

Sponzorem se stala také firma The ChilliDoctor, která nám dodala vskutku ostré ceny, díky!

Turnaj byl koncipován tak, že pokud by po odehrání 8 kol měl pár na 1. a 2. místě stejné skóre, hrálo by se finálové utkání. K tomu však nedošlo, protože vítězný pár Bára s Kubou rozdrtil všechny bez ztráty setu a stali se tak suverénními vítězi.

Velice si vážím toho, že hráči na finále dorazili ze všech koutů republiky, především z takové dálky jako je Český Těšín. Navíc tato oblast vyslala velice kvalitní páry, z pěti párů se čtyři vešly do první šestky a jeden pár skončil na 9. místě. V Českém Těšíně také byla během celé sezony nejvyšší účast a organizátoři hráčům vytvořili krásné zázemí. Díky, kluci! :)

Jak už jsem zmínila, všichni zúčastnění byli ti nejlepší :), ale jen pro pořádek uvedu páry na prvních třech místech:

1. místo - Bára Hekelová, Kuba Heidler (z oblasti Český Těšín)

2. místo - Miška Mazurová, Tomáš Kořený (z oblasti Český Těšín)

3. místo - Eva Gortlerová, Michal Haršanyi (z oblasti Praha)

Další výsledky najdete zde.

Doufám, že si to všichni užili jako já :).

Moc děkuji všem, kteří model Badhopman vyzkoušeli a zvláště pak těm, kteří se na turnaje vraceli.

Velký dík patří všem, kteří mi se soutěží celý rok pomáhali, zapojili se jako organizátoři nebo poskytli pěkné ceny.

Obrovský dík patří Tomášovi, to je ten náš "paní Colombová", kterého nikdy neuvidíte, ale díky kterému máme tak super hrací systém a webovky.

Bylo mi s vámi se všemi fajn a těším se na případná další setkání :)

Krásné léto vám přeji!

Mája

Více info z finále a fotek najdete na našem FB profilu.

Mája Hůdová 21. května 2017

O co jde

Seriál turnajů v badmintonu pro amatérské smíšené páry. Podrobnosti naleznete v pravidlech.

Kontakty

Telefon: 724 065 446
Email: info@badhopman.cz
Facebook: Badhopman Tour